NazEvleri

Manisa İtfaiyesi

Yapısal Modelleme

YAPI TASARIMI

DEPTA Mühendisliğin temel faaliyetlerinden bir tanesi yapıların tasarımıdır. Her türlü binanın Türk, Avrupa veya Amerikan yapım yönetmeliklerine göre tasarımını geçekleştirmektedir. Mühendisliğin güvenlik ve ekonomiyi buluşturmak anlamına geldiğini bilen bizler projelerinizi bu ilkeler ile tasarlamaktayız.

Her projemizin coğrafyasını göz önüne alarak, olası yapısal problemleri öngörüyor ve önleyici çözümler geliştiriyoruz. Özellikle ülkemizin de içinde bulunduğu deprem kuşağındaki projelerimizde, Deprem Mühendisliği departmanımız ile detaylı analizler yapıyoruz.

Tasarımlarımızı en güncel teknoloji ve yenilikler ışığında yapıyor, 3 boyutlu görselleştirme ve detaylandırma ile olası hataları minimuma indiriyoruz. Bunun yanında, müşterilerimize detaylı çıktılar sunuyoruz. Tasarımımızı şeffaf bir şekilde sunmanın güvenlik ve güvenin en önemli gerekliliklerden birisi olduğunu düşünüyoruz.

Farklı mimari uygulamalara akılcı çözümler bularak, hayallerdeki tasarımların gerçeğe dönüşmesini mümkün kılmaktayız. Başlıca projelendirme yaptığımız yapılar aşağıdaki gibidir;

  • Konut amaçlı bina ve villalar
  • Hastaneler
  • İtfaiye, okul ve diğer kamu binaları
  • Alışveriş merkezleri
  • Çok katlı otopark vb. yapılar